BAYİLİK

Neden Bayi Olmalısınız?

Bayi Fiyat Politikamız sabittir. Yani ileri derecede mühendislik ve elektronik bilgisi gerektiren Notebook Anakart Tamiri konusunda, cüzi fix bir fiyat veriyoruz. Müşterinizden gelen Arızalı Notebook Anakartını Firmamız da kaç TL den, kaç günde yaptıracağınızı bildiğinizden , müşteri geldiği anda hemen fiyat verebiliyorsunuz. Müşteriye fiyat verdikten sonra bunun kuzeyi de bozuk, bunun güneyi de bozuk, bunun beslemesi de öyle, şurası da böyle şeklinde bir diyalog kesinlikle olmamaktadır. Yapmanız gereken sadece gelen müşterinize onarım fiyatı verip, Anakart Arızalı Laptop ları bize ulaştırmak ve para kazanmak…

Bayimiz olduğunda Siz profesyonel bir teknik servis kurma yatırımından, profesyonel bir ekip kurma maliyetinden kurtulmuş oluyorsunuz.

Müşteriye hemen fiyat verebildiğinizden, onarımı kabul ettiği takdir de arızalı ürünü direk bize gönderiyorsunuz.

Biz de gelen cihazın onaylı olduğunu bilerek, tekrar tekrar telefon trafiğine girmeden , direk onarımı gerçekleştirerek hızlı bir şekilde ürünü tekrar size gönderiyoruz.

 

Toshiba Satellite S855 s855d Anakart Tamiri, laptop, laptop anakart tamiri fiyatları, laptop chipset fiyatları, notebook, Satellite s855 Anakart Tamiri, toshiba, toshiba anakart fiyatı, Toshiba Satellite, toshiba satellite S855 S855D ekran kartı, Toshiba Satellite s855d Anakart Tamiri, TOSHIBA Servisi, toshiba S855 S855D anakart, toshiba S855 S855D ekran değişimi, toshiba S855 S855D görüntü gelmiyor, toshiba S855 S855D şarj soketi tamiri

 

 

  • Türkiye genelinde 100 ‘e yakın bayimiz bulunmaktadır.

 

  • Bu bayi ağımızı 81 il ve her ilçeye yaymak için sizi de aramıza katılmaya davet ediyoruz.

 

  • Türkiye’nin 81 ilinde ve her ilçesinde en az bir Notebook Teknik Servis bayisi oluşturuyoruz.

 

  • İsteyen ve kriterleri karşılayan her bayi Notebook Teknik Servis bayisi olabiliyor.

 

  • NotebookTeknikServisi.com mevcut İnternet sitemiz üzerinden yapılan her başvuru, tamir veya satış isteği ilçedeki bayilere otomatik olarak yönlendirilecektir.

 

Tek yapmanız gereken başvurmak.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.